Kaili Tamm

Improkoolis käimine on olnud minu jaoks väga tore ja vabastav kogemus. Impro on õpetanud mind rohkem kuulama, rohkem hetkes olema ja usaldama seda, mis parasjagu sünnib. Mulle meeldib, et impros ei pea kõike õigesti tegema ega ette teadma: võib katsetada, eksida ja avastada, et enda üle naermine on tegelikult päris mõnus oskus.

Need oskused ei jää ainult improtundi. Oskus olla kohal, märgata teisi ja mitte võtta ennast liiga tõsiselt aitab ka igapäevaelus rohkem rõõmu tunda.

Rahel on soe, toetav ja julgustav õpetaja. Tema tundides on turvaline õppida, proovida ja vahel ka täiesti jaburaid asju teha. Just see teebki impro õppimise nii ägedaks.