Órla Mc Govern (IRL)

Órla Mc Govern (Ireland)

Órla Mc Govern on tunnustatud etenduskunstnik, kirjanik ja juhendaja, kes elab Iirimaa lääneosas.

Ta on improteatri etendustes esinenud ning töötubades koolitanud paikades üle kogu maailma, sealhulgas Iirimaal, UKs, Hispaanias, Poolas, Soomes, Itaalias, Belgias, Prantsusmaal, Rootsis, Taanis, Kanadas, Sloveenias, Rumeenias, Tšehhis, Kreekas ja USAs. Ta on olnud tuumikliige mitmetes rahvusvahelistes projektides, nagu näiteks Seattle Neutrino Project, Spolin Players, Seattle goga, Improv Fest IRL, The Sky Babies ja Our Lives. Lisaks on ta nii sõnateatri- kui häälenäitlejana töötanud paljudes filmi-, televisiooni-, teatri- ja raadioprojektides. Órla on auhinnatud jutuvestja, kes töötab üle maailma nii traditsiooniliste kui tänapäevaste lugudega. Ta on ka professionaalne näitekirjanik ja on lisaks kirjutanud kaks lasteraamatut. Órla on Iirimaal toimuva Moth and Butterfly festivali kunstiline juht ning kuulub improrühmitusse Ohana. Tal on suur rõõm esmakordselt Tallinnas õpetada!

Lisainfot tema kohta leiad siit:

Órla külastab Rahel Otsa Improkooli 29.09.2024 ja juhendab töötuba: "Milline tegelinski!"
Piletid tema töötuppa leiad SIIT!