Edasijõudnute kursused

Improõpilased etendusel

2023. aasta sügisel jätkavad oma improõpinguid edasijõudnute gruppides õpilased, kes alustasid Raheli käe all improkursustega juba 2020., 2021. ja 2022. aasta sügisel.

2020. aastal alustanud grupp on õppinud selgeks improteatri põhitõed ning harjutanud nii narratiivse pika loo kui koomiliste lühikeste sketšide improviseerimist. 2023. aasta kevadel tõid nad lavale uue formaadi Improviseeritud Mõrvamüsteerium ning mitmed nende hulgast alustasid tollel hooajal ka jämmide läbiviimisega.

2021. aastal alustanud grupp on õppinud selgeks improteatri põhitõed ning harjutanud nii narratiivse pika loo kui koomiliste lühikeste sketšide improviseerimist, millega nad ka 2023. aasta kevadel lavale astusid. Lisaks võtsid osad selle grupi liikmed osa 2022. aasta suvel Göteborgis toimunud improteatrifestivalist.

2022. aastal alustanud grupp on õppinud selgeks improteatri põhitõed ja harjutanud narratiivse pika loo loomist.

Edasijõudnute gruppidesse uute liikmete vastuvõttu ei toimu.