Jämmid

Improkooli õpilased mänguhoos

Jämmimine on termin, mida enamasti teatakse rohkem muusikavaldkonnast ja see viitab ühisele improviseeritud musitseerimisele. Aga jämmitakse ka improteatris!

Ootame kõiki huvilisi osa võtma improjämmidest, mida viivad läbi Rahel Otsa Improkooli kogenumad õpilased! Jämmid on ühekordsed kohtumised, mis on mõeldud selleks, et koosmängimist nautida. Mängud on kergesti õpitavad ning nende hulgast leiab võimalust nii grupimänge mängida kui oma sisemine staar välja lasta! Kõik vastavalt teie julguseastmele.

Meie jämmid on mõeldud:

• neile, kellel veel üldse mingit improkogemust ei ole
  • neile, kes improtamisega ammu tegelenud ei ole
  • neile, kelle viimane kokkupuude teatriga oli lasteaias jänest või oravat mängides
  • neile, kes igatsevad vahetut kontakti ja lihtsalt mängimist
  • neile, kes tahavad kogeda koostoimetamise sünergiat ja rõõmu
  • ja kõigile teistele!

Selleks hooajaks on eestikeelsed jämmid läbi!

Hoia silma kodulehel, sotsiaalmeedial ja liitu uudiskirja lugejatega, et olla esimesena kursis järgmiste jämmikuupäevadega uuel hooajal!

OLE KURSIS!
KNOW IT ALL!

Jäta siia oma meiliaadress ja me hoiame sind Improkooli uusimate tegemistega kursis!

Leave us your e-mail and we'll keep you updated with news if we have them!