Terje Brevik (NOR)

Rahel Otsa Improkooli esimene väliskoolitaja oli Terje Brevik Norrast! Teadaolevalt olid norra improtajad käinud Eestis enne teda vaid kahel korral: 2013. aastal esines esimesel rahvusvahelisel improteatrite festivalil Tilt Det Andre Teatret etendusega „Director's Cut” ning 2019. aastal esines seitsmendal Tildil The Improv Speakeasy etendusega “Alice impromaailmas”.

Lühidalt Terjest:

• Terje Brevik on rahvusvaheline improõpetaja ja näitleja, kellel on üle 10 aasta improkogemust.
  • Ta on Tøyen Impro, Short Notice Improv Festivali, Oslo Impro Festivali ja Impro Neufi asutaja ning kasutab improt ka erinevate firmadele mõeldud sisekoolituste juures.
  • Tal on draama- ja teatrikommunikatsiooni bakalaureusekraad ning teaduste bakalaureusekraad (IT).
  • Ta on võtnud tunde Keith Johnstone'i, Annoyance'i, Pack Theateri, iO Theatre, Loose Moose'i, Groundlingsi ja paljude teiste juures.

Pikemalt saab tema kohta lugeda siit: terjebrevik.com/bio.

Terje külastas Rahel Otsa Improkooli 24-27.11.2022 ja viis läbi neli töötuba: