Keith Farquhar (GBR/FRA)

Keith Farquar on tegelenud teatritöötubade andmisega alates 16. eluaastast kui ta alustas suvevaheajal lastele tundide andmist (kui välja arvata 15-aastane paus, mil ta mängis rokkbändis).
Tal on magistrikraad rakendusliku inimpsühholoogia alal, näitlemiskraad Prantsuse Jean Moulini ülikoolist ja näitleja eriala magistrikraad Londoni Kuninglikust Draamakunsti Akadeemiast (RADA). Meisneri tehnika õpetaja kvalifikatsiooni omandas ta koos Larry Silverbergiga Eckerdi etenduskunstide kolledžis Floridas.
Lavastajana on ta arendanud oma silmaringi töötades mitmete lavastajate assistendina Lyoni ooperis nagu näiteks: Peter Stein (kuulsa Berliini teatri Schaubühne juht 60ndatel), Yoshi Oida, Declan Donnellan ja muidugi Keith Johnstone.

Viimased kakskümmend aastat on ta kasutanud nii improtehnikat kui Meisneri tehnika elemente, et õpetada Jean Moulini ülikoolis Lyonis avalikku esinemist, läbirääkimistehnikaid ja enesekindlust. Ta on ka Lyoni teatrikooli Atre ecole de theatre (kool, mis annab riikliku kvalifikatsiooni näitlemise erialal) teatriosakonna juht.

Tema viimaste tegemiste hulka kuulub veel osalemine Netflixi sarjas "Les 7 vie de Leah", filmis "Reprise en Main" ja tuur Tuneesias Yasmina Reza näidendiga. Ta on õppinud ja õpetab Meisneri tehnikat, Keith Johnstone'i süsteemi, Chubbucki meetodit ja David Mameti näitlemistehnikat. Ta usub, et nagu elu, on kogu näitlemine improviseerimine.

Tema kohta saab lähemalt lugeda siit: https://m2macting.com/

Keith annab lühikursust "Meisneri tehnika algajatele 14-16.06.2024